Již 11. února 2017 se sportovní hala Sparta Aréna v Praze na Podvinném mlýně stane dějištěm jedné z největších Fitness a Strongman akcí v celé České a Slovenské republice. Stejně jako posledně, i letos se na akci objeví celá řada známých osobností a hostů z celé České a Slovenské sportovní scény, ukáže se nespočet partnerů a vystavovatelů a v neposlední řadě se představí až stovka závodníků soutěžících nejen o finanční a věcné ceny, ale především o titul NaberSvaly Challengera. Této soutěže se může, stejně jako posledně, zúčastnit každý! Ale nebudeme předbíhat, pojďme se na to mrknout pěkně popořádku.

NaberSvaly EXPO + Challenge vol. 2 - akce, na které nesmíš chybět!

NaberSvaly EXPO + Challenge vol. 2 – akce, na které nesmíš chybět!

Seznam dosud potvrzených hostů: http://nsch.cz/hoste

Minulé konání bylo velmi povedené a ten kdo nedorazil, o hodně přišel! Na akci bylo přes 1200 návštěvníků, více než 30 exkluzivních hostů a přes 60 soutěžících. EXPO bylo skrz na skrz zaplněné doprovodným programem, přednáškami, ochutnávkami a speciálními hosty! Jen těžko lze celé minulé konání shrnout do jednoho odstavce – kdo tedy na akci nebyl, může si atmosféru alespoň trochu přiblížit zhlédnutím videi z NaberSvaly EXPO + Challenge 2015.

VIDEO Z MINULÉHO KONÁNÍ

OČIMA HOSTŮ A PARTNERŮ

Ať už jste na NaberSvaly EXPO + Challenge 2015 byli, či nikoliv – máme pro vás skvělou zprávu! Druhé konání bude ještě větší, lepší a atraktivnější!

Webové stránky akce: http://nsch.cz/

VSTUPENKY (vstupenky se budou postupem času zdražovat a kapacita je navíc velmi omezená. Proto doporučujeme zakoupit vstupenky co nejdříve!): http://nsch.cz/vstupenky

Generálním partnerem NaberSvaly Challenge + EXPO 2017 je Amix Nutrition a celá záležitost se tak posune na naprosto novou úroveň! Nejen díky podpoře partnerů budeme mít možnost udělat akci ještě větší a kvalitnější, než posledně.

Chybět nebudou desítky hostů a osobností, se kterými bude možné se vyfotit, na cokoliv se zeptat a třeba si nechat podepsat autogram, vystavovatelé, kteří Vám nabídnou řadu ochutnávek a zábavného programu, velké množství přednášek, seminářů a doprovodného programu, který se postará o skvělou zábavu a vzdělávání během celého dne a v neposlední řadě desítky soutěžících, kteří nejen že se díky svým vyhecovaným výkonům – stejně jako posledně – postarají o skvělou atmosféru, ale zároveň budou mít šanci vyhrát cenné dary od partnerů a část tučného PRIZE MONEY 15.000Kč spolu s titulem NaberSvaly Challengera, který aktuálně drží Jakub Enžl, Eva Horňáková, Ondřej Šimek a Ladislav Docenko.

Závodit může každý, kdo chce porovnat své síly s ostatními, nebo třeba i jen sám se sebou. Každý závodník navíc mimo jiné obdrží oficiální tričko z limitované edice pro závodníky, náramek a diplom za účast! Po dobu soutěže bude pro závodníky k doplnění energie také nápoj Red Bull ZDARMA!

Vstupenky je již možné zakoupit na oficiálních webových stránkách akce ZDE (http://nsch.cz/vstupenky). Vstupenky doporučujeme zakoupit co nejdříve, neboť cena vstupenek se bude postupně zvyšovat. Navíc, při koupi 4 vstupenek máte 4 oficiální náramky NaberSvaly Challenge + EXPO ZDARMA!

Veškeré informace o takto našlapané akci se jen těžko vejdou do jednoho článku. Budou tedy postupně zveřejňovány jednak na oficiálních webových stránkách akce ZDE (http://nsch.cz/ ), jednak na Facebookové události akce ZDE: https://www.facebook.com/events/1208308029226022/. Určitě tedy nezapomeňte sledovat a kupujte lístky, dokud jsou za výhodnou cenu! Bude to stát za to, tím jsme si jisti!

Webové stránky akce: http://nsch.cz/
Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1208308029226022/

Komentáře

Comments are closed.