S růstem GYM Rádia musíme ruku v ruce zvětšovat i náš tým. Už na to sami nestačíme. Nápadů máme hromady, feedbacku ke zlepšení tak samo. Proto pokud jsi freelancer, baví tě sport (podmínkou) a chceš být součástí něčeho, jak říká Tony Hsieh ze Zapposu: „co tě převyšuje“ a máš zápal pro věc, dost možná jsi náš člověk. Určitě nám napiš.

Kdo jsme

Parta pěti kluků (24-28 let), která měsíčně motivuje svou hudbou 300.000 unikátních fitness nadšenců a k tisícovce posiloven po celém světě. Máme vizi dostat GYM Rádio do každého fitka na světě, i do obýváku Arnolda. Je to velký sousto, a k tomu potřebujeme pomocnou ruku.

Nabízíme pohodovou partu mladých nadšenců, vlastní organizaci práce z domu na základě týdenních sprintů a včasnou výplatu, aby bylo na protein. Pokud se ti líbí, co děláme a naše vize ti dává smysl, tak pošli CV, info co máš za sebou a skype kontakt na ondra@gymradio.com

Úplně vpravo grafik Honza a dole v pravo spoluzakladatel Roman, pomocná ruka Tomáš (nahoře druhý zprava), kluci z #EXCteam a český profík + náš kámoš Milan Šádek (ten největší).

Úplně vpravo grafik Honza a dole v pravo spoluzakladatel Roman, marketing manažer Tomáš (nahoře druhý zprava), kluci z #EXCteam a český profík + náš kámoš Milan Šádek (ten největší).

iOS vývojář

Jestli se ti v hlavě spojují slova Fitness a Swift, tak jsi tu správně. Pokud tě teda nenapadla Tailor Swift. Hledáme freelance iOS vývojáře, který by nám trochu pomohl s vývojem nové aplikace.

“Trochu pomoci” znamená, že na vývoj appky potřebujeme sparringa, který nám pomůže jen s některými částmi. Bude to odpovídat přibližně 10-15 hodinám tvého času za týden. Takže neboj, fitko stíhat budeš.
Měl bys mít za sebou už pár projektů v iOS a měl bys umět dobře řešit UI layout, používat Sketch a ovládat Swift. Práci plánujeme v týdenních sprintech a vítáme práci z domu, nebo fitka.

GYM Radio iOS app nahled

Nová GYM Radio iOS app.

 

Navíc se pomalu rozhlížíme i po dalších lidech, proto jestli o někom víš, kdo by seděl do dalších pozic, klidně mu pošli odkaz:

Grafik

Jako grafika hledáme sportovce, který umí Photoshop použít nejen pro úpravu své formy, ale hlavně k designu mobilních appek, se kterými má nějaké zkušenosti, stejně jako se Sketchem. Hledáme cit pro UI/UX, časovou dispozici cca 10-15 hodin týdně v závislosti na týdenních sprintech, které plánujeme a trochu té kreativy a samostatnosti.

Sociální sítě

Facebook, Instagram, Snapchat, Youtube,.. umíš v tom chodit?

Komentáře

Comments are closed.