Před nedávnem jsme dali přičichnout k informaci, že GYM Radio letos opět hrdě zaujímá post mediálního partnera na nejprestižnějším evropském festivalu kulturistiky, síly a fitness – EVLS Prague Showdown. Taky jsme zmínili, že pro naše fandy z toho plynou dvě věci – info z první ruky a soutěž o 10 lístků na tuto show!

Kromě lístků výherce obdarujem i novýma super-trikama z dílny GYM Radio. To aby na tento kulturistický svátek byl výherce vhodně oblečen. O triku si více povíme na konci článku.

Soutěž

Bude vědomostního charakteru a rozdělena na pět kol. V každém kole rozdáme dvojici lupenů v ceně 1780,- Kč + k tomu dvě úplně nová trika s motivem GYM Radio ve vybrané velikosti. Správné odpovědi zasílejte na mail roman@gymradio.com pod předmětem CHCI BÝT NA EVLS, nezapomeň připojit své jméno + příjmení. Připraven? Opraš vědomosti z minulých ročníků a pojď do toho.

1. kolo 3-7. září. UKONČENO – výherce: Nikol Chomová

Jaká je celková hodnota $$$ PRIZE MONEY, které budou rozdány v letošním ročníku EVLS Prague Shodown v rámci všech pořádaných soutěží?

Správná odpověď: $115.000 (prize money plynou i z Benchpress WPC Cupu a PRO)

Výherce: Nikol Chomová – gratulujeme!

2. kolo 8-12. září. UKONČENO – výherce: Tomáš Hubka

Kterým závodníkům se podařilo vyhrát EVLS Prague Pro a zároveň urvat titul na Mr. Olympia?

Správná odpověď: Dexter Jackson (EVLS – 2015; Mr. Olympia – 2008), James ‚Flex‘ Lewis (EVLS – 2012, 2013, 2014; Mr. Olympia 212 – 2012, 2013, 2014, 2015).

Výherce: Tomáš Hubka – gratulujeme!

3. kolo 13-17. září. UKONČENO – výherce: Gabriela Wojciková

Který z českých závodníků vybojoval v rámci soutěží EVLS Prague Pro v kategorii Men’s OPEN historicky nejlepší umístění na této soutěži? Jaké to bylo místo a ve kterém ročníku?

Správná odpověď: Lukáš Osladil, 8 místo, EVLS Prague Pro 2015.

Výherce: Gabriela Wojciková – gratulujeme!

4. kolo 18-22. září. UKONČENO – výherce: Vít Kantor

 

Kteří čeští závodníci potvrdili svou účast v rámci profi soutěže EVLS Prague Pro a poměří tak síly se světovou špičkou?

Správná odpověď: Lukáš Osladil (OPEN), Tomáš Kašpar (OPEN), Dalibor Hájek (OPEN), přip. Daniela Břečková (na startovní listinu doplněna v průběhu trvání kola) (BIKINY).

Výherce: Vít Kantor – gratulujeme!

Výhry

  • 2 lístky na EVLS Prague Showdown do kategorie Open Seating v hodnotě 890,- Kč/kus.
  • 2 trička ve vybrané velikosti s motivem GYM Radio, motivační hláškou, vlastním štítkem na rukávu, bočním švu a vnitřním límcem pro pohodlné nošení i během tréninku. Triko má gramáž 200g/m a je z bavlny.

gr-shirt-front-01

 

 

gr-shirt-back-06

Vstupenky na EVLS Prague Showdown kupuj zde. Ceny levnější než kilovka proteinu, už od 250,- Kč.

Komentáře

Comments are closed.