Nová GYM Radio iOS appka toho má v sobě trochu víc, než na co jsi u základního GYM Radia zvyklý. Kromě vytříbené muziky nabízí i specifické playlisty, které hrají přesně podle toho, na co máš zrovna chuť. Nabízí offline mód, různou kvalitu poslechu a řadí ti muziku podle toho, co máš rád. V plánu už jsou navíc i další parády, které tvůj trénink posunou o další krůček dál.

Info pro Android fitnessáky
Stejný koncept appky aktuálně vyvíjíme i pro Android, o průběhu budeme informovat na našem fb i zde na webu. Pokud se chceš na vývoji podílet spolu s námi a máš s platformou nějaké zkušenosti, určitě nám můžeš napsat.

U vývoje jsme se soustředili na maximální jednoduchost – zmáčknout jedno tlačítko a do uší dostat přesně takové pecky, jaké potřebuješ. Žádné věci kolem, jako třeba reklama, nebo rozhovory u nás nečekej. Občas tě popoženem motivační hláškou, ta ale nemá víc jak 5 vteřin, ať neztratíš flow.

GYM Radio iOS app

GYM Radio iOS - Co sedi tobe?

GYM Radio iOS - hlavni stranka

GYM Radio iOS - Cardio playlisty

 

GYM Radio iOS - Dead metalovy playlist

 

GYM Radio iOS app – playlisty

Playlisty jsou super věc, pokud víš, co přesně chceš. Snažíme se navíc přidávat hudební sety u kterých cvičí známí borci, nebo mají jinou tématickou myšlenku. Aktuálně máme v repertoáru workoutový playlist českého profíka IFBB PRO Milana Šádka, nebo songy z nástupovek posledního ročníku EVLS Prague Pro 2015. V hledáčku máme ale i jiné borce, nebo třeba světové bikiny, jejichž repertoáry ti chceme donést na dosah jednoho tlačítka.

Milan Sadek a EVLS playlisty

Milan Sadek_playlist

GYM Radio iOS app – Feedback & review

Protože appku stále technicky i obsahově zlepšujeme, připravili jsme pro naše fandy možnost podílet se na vývoji za odměnu v podobě PRO verze. Stačí, když si appku stáhneš, otestuješ, ohodnotíš v App Store a pošleš nám feedback. Jako díky od nás získáš PRO verzi zdarma, stačí si napsat do mailu roman@gymradio.com.

Komentáře

Comments are closed.