V prvním článku o největším evropském festivalu síly, bodybuildingu a fitness jsme hodili skromnou zmínku, že se jedná o nejlepší akci svého druhu v Evropě. K nejlepší akci patří i ta nejzvučnější jména. Právě ta jsou potvrzena už s předstihem – Mamdouh ‚Big Ramy‘ Elssbiay a Shawn ‚Flexatron‘ Rhoden budou součástí letošního ročníku EVLS Prague Pro, který se koná v rámci akce EVLS Prague Showdown.

Vstupenky na EVLS Prague Showdown od 250,- Kč

Bannery - vstupenky EVLS16 - 300x300

I když se oba borci na akci už představili, ani jednomu se nepovedlo cinknout kovem nejcennějším. Oba skončili nejlépe těsně pod vrcholem. Ramy se umístil minulý rok druhý za Jacksonem a Rhoden skončil nejlépe při své premiéře v roce 2012, a to druhý za Wolfem.

EVLS Prague Pro 2015

Minulý rok se Ramy při své premiéře představil jako ten, který na prkna donesl nejvíce svalové hmoty a obvod jeho stehen byl diskutovaným tématem ještě dlouho po samotné akci. Při své premiéře na EVLS tak bral rovnou stříbro. Na druhé straně Rhoden přinesl opět krásnou estetiku a perfektní připravenost. V těsném souboji pak skončil třetí právě za Ramym. Jak to skončí letos? Doraz za námi 30. září – 1. října do Prahy, bude to SHOW!

Vstupenky na EVLS Prague Showdown zde. Ceny levnější než kilovka proteinu, už od 250,- Kč.

Komentáře

Comments are closed.