Božským kardiem jsem sex označil záměrně. Zaprvé je ranní kardio jeden ze dvou nejlepších způsobů jak ze sebe shodit vše, co se třepe. A zadruhé – koho by takové kardio nebavilo?

Ať už jsi dříve dělil rok na týdny, roční období, nebo třeba úplňky, je to pryč. Jakmile jsi do ruky uchopil kus pořádného železa, poznal jsi, že správné dělení existuje jen jedno – období objemu a období diety.

I když objem bývá často mylně používán jako synonymum pro fráze jako „ještě mi přidej“, „těch knedlíků zmáknu víc“, „colu prosím bez ledu“, s obdobím diety je to krapet složitější. To totiž vyžaduje kromě smyslného režimu ve stravě i notnou dávku efektivního pohybu (čti pohybu, který spaluje tuky). Spalování tuků dosáhneme splněním dvou základních podmínek, a to správnou tepovou frekvencí a vyčerpáním sacharidů v krvi. Sacharidy dostaneme na nulu buď po cca 40-60min silového cvičení, anebo právě po probuzení! Tím se dostáváme blíže k našemu kardiu po ránu. Pokud tedy máme sacharidy v krvi na nule, můžeme ještě naštelovat Cardio v našem GYM Rádio pro doplnění té správné atmosféry a začít se samotným aktem.

Rozepnutí podprsenky

Jestli patříš k té skupině, která se u sexu moc nezadýchá, znamená to (kromě toho, že za sebou máš asi nějaký ten trénink), že máš aktuálně nižší tepovku. Pokud máš navíc dost aktivity pro spalování, spaluješ hlavně tuky. Pokud ale nejsi zrovna z řádu Alfa samců a z nějakého důvodu ti taková porce kardia dá zabrat, k tomu se navíc zadýcháš tak moc, že sotva mluvíš, nejspíš ti tepovka vystřelila někam k Zyzzovi (U Mirrin‘ Brah?). V tomto případě kromě tuků spaluješ ve velké míře i ze svých bicepsů a ostatní, tolik nadřené, muskulatury. Ať už jsi první, nebo druhý případ, popř. patříš někam mezi, svou hmotu můžeš vždy ochránit doplňkem pro ochranu a regeneraci svalů – Instantními BCAA.

Náš tipan – BCAA Synergy (za akčních 599,-)

Osobně doporučuju BCAA Synergy od Prom-IN v příchuti Malina. Zrovna v akci za 599Kč – v porci za 12,- Kč tak do sebe dostaneš dávku o obsahu 5g BCAA, 2,2g Glutaminu pro opravu svalové tkáně a 2,9g Argininu pro lepší transport aminokyselin do svalů.

Jak dlouho by ale takové kardio mělo trvat? Záleží, kolik tuků chceš spálit. Může to být 10 minut, může to být 50 minut. Pokud držíš správnou tepovku a máš sacharidy v krvi na nule, spaluješ hlavně tuky. Pro představu přidáváme kalkulačku kalorií obohacenou o zvláštní případy, které během sexu s tvou drahou polovičkou (v ideálním případě opačného pohlaví) můžou nastat.

  • Rozepnutí podprsenky – s jejím souhlasem: 17 kalorií, bez jejího souhlasu: 187 kalorií
  • Orgasmus – skutečný: 112 kalorií, předstíraný: 315 kalorií
  • Obléknutí po sexu – v klidu: 32 kalorií, ve spěchu: 98 kalorií, její otec klepe na dveře: 1218 kalorií, tvá manželka klepe na dveře: 3512 kalorií

Kdo si z hlavy troufne spočítat, kolik jsou dvě plus dvě, bez problému sfoukne i kombinaci nejideálnější situace pro maximální kalorický zápal: Podprsenka jde dolů bez souhlasu, orgasmus je jen na oko a oblékáš se za doprovodu synchronizovaného klepotu tvé budoucí bývalé manželky a nevlastního tchána na dveře: 5232 kalorií. Tak efektivní kardio už stojí minimálně za zvážení. Kdyby náhodou byla manželka z nějakého nepochopitelného důvodu proti, nezapomeň, že:

A pokud nemáš kardio po ránu s kým provozovat, můžeš to zkusit sám. Asi nespálíš tolik energie, ale je to taky fajn!

Komentáře

Comments
Comments are closed.