Když jsem dával dokupy tento článek, ze všeho nejdřív jsem se zeptal přítelkyně na její názor. Poprosil jsem ji o nějaké ty tipy, co jí na mém hobby vadí, jak vnímá fitko a jak danou problematiku vidí z druhé stránky věci. Asi to nebudu ani filtrovat a pošlu to rovnou v pěkné citaci. Jen by mě zajímalo, kolik z vás se v tom našlo, co?

„Moc jíš, furt říkaš, že jsi malý, ale stejně pořád ukazuješ svaly a říkáš mi nějaké čísla, kolik jsi zvedl. Jsi zamilovaný do fitka, nadáváš mi na popcorn a furt chodíš pokypaný od proteinu :D“

Takže tak, ale teď vážně …

Proteinové p(e)rdy

Piješ proteiny po litrech, protože chceš, aby to fitko za něco stálo a hlavně nějak vypadat. Jenže s velkým množstvím levných rádoby proteinových prášků přichází stejně nekvalitní vedlejší efekty – nadýmání a následná ventilace. Tvou kočku to asi začne brzo prudit, když p(e)rdíš vždy a všude. Třeba během společného sledování filmu – ono se docela špatně kouká, když tě štípou oči, že jo. Nedej bože, abys ještě nadzvedl peřinu.

Náš tipan: „Držet a těsnit!“

Jsi namyšlený panchart

Připadáš si jako lev ve svém revíru, hotový král džungle. Neexistuje, aby ses kolem zrcadla prošel nenafouknutý a nevyšpulil u toho svou mužnou hruď. A když už jdeš kolem, rovnou hodíš i nějakou tu pózu, ideálně tam ještě pošleš trochu krve, aby vylezla i nějaká ta žilka na rameni. Během pózingu i dlouho po něm se ale stejně nedokážeš oprostit od myšlenek na další nové centimetry v obvodu své paže. A nezkoušej tvrdit opak. Tvá přítelkyně to bere sportovně, ale jen do doby, než to zrcadlo začne potřebovat ona sama. Nehledě na to, že všechny prázdné antikoncepční injekce zabavíš ve jménu svého růstu.

Hanebný panchart

Kulturní vložka GYM Radia

Film Hanební pancharti – CSFD, uloz.to

Tvůj osobák je jediná věc, o které mluvíš

Přítelkyni vzali na střední, pak na výšku, dokonce udělala státnice s červeným diplomem. Co je to ale proti tvému novému osobáku v bench pressu? Vždy, když ti řekne o povýšení v práci, odpovíš videem ze svého nejnovějšího rekordu obohaceným o slušnou galerii fotek ze šatny z toho dne. Nemá to hlubší význam, ale někde uvnitř cítíš, že to musí vidět, že takhle je to správně.

Fitko over b!tches

Jsi docela nuďas

Jediné činnosti, které ovládáš, jsou jídlo, cvičení a spaní. Když si chce přítelkyně vyrazit na nějakou romantickou procházku po parku, tak nemůžeš, protože jsi zavřený někde v gymu a drtíš nohy supersériema podle Toma Platze. Pot, krev a slzy přinesou výsledky – jediná filozofie, na kterou dáš. A nějaké procházky? To jde obloukem mimo tebe.

„Walk…what? That’s none of my business.“

Přítelkyně by si dala pizzu, společně

Pohodový, klidný večer. Zprávy s Luckou Borhyovou už jsou u konce a padl návrh na dovoz pizzy. Každý ten růst vidíte trošku odlišně. A tady může být právě ten zakopaný pes. Nezbývá, než návrh zamítnout, vysvětlit důležitost makroživin, navařit na další den, dát noční protein a jít na kutě.

Pizza time

Na druhou stranu, holky, slečny, dámy, matky a dcery. I když utrácíme hotové jmění za všechny ty suplementy, většinu času trávíme v gymu a máme docela omezené množství témat ke konverzaci – měly byste nás vidět bez trička!

Komentáře

Comments
Comments are closed.