Každý z nás, kdo to s tím odhodláním v posilovně nebo při přípravě v kuchyni myslí alespoň trochu vážně, se občas musí potýkat chtě nechtě s okolními silami, které mu brání v cestě za svým cílem.

Zadky a napumpování

Není moc hezčích věcí, než je fitness dívka v legínách pohybující se po posilovně. Tato situace může bohužel vést k drobným i velkým nepříjemnostem. Může se stát, že kvůli neustálému koukání na krásné nohy je z vašeho hodinového tréninku tříhodinový maratón, přestože množství sérií zůstane stejné. O dost horší je, když se zakouká váš sparing. Benchpress, poslední série, tři opakování, první i druhé zvládnete, třetí pustíte na prsa, pomalu začnete vytlačovat, ale síla už chybí, proto potřebujete pomoc kamaráda. Ten je jako na potvoru zhypnotizován jedním, či více zadky. Činka vám spadne na hrudník. Nejste první ani poslední, kterého dívčí zadnice málem stála život. A vrchol všeho? Na konci tréninku trýzníte bicepsy nekonečným množstvím opakování a těšíte se na pořádné napumpování. V tom uvidíte nádhernou slečnu s výstavním pozadím v upnutých legínách. Ukončete sérii a jděte domů! Jak byste chtěli svoje ruce napustit krví, když zrovna všechnu máte mezi nohama?

Zadeček v legínách

Zadeček v legínách

Zadeček v legínách

Zadeček v legínách

Podobných ukázek je Instagram nacpaný k prasknutí a naše facebooková stránka GYM Radio jakbysmet 😉

Chemická zbraň v baťohu

Určitě se každému z nás stalo, že po posilovně vypil protein a zapomněl shaker vymýt. Po týdnu ho najdete někde zastrčený. Po cestě do kuchyně ho odšroubujete a… v lepším případě je vám nevolno, možná ze sebe vyvrhnete své poslední jídlo. V horším případě se vám otočí kůže naruby, vypadnou oči z důlků a exploduje nos. Myslím, že pokud by zůstal nevymytý měsíc, tak se otevře sám, vzniklý organismus odejde a zotročí lidstvo. Proto raději vymývejte svůj shaker ihned! Všechny ostatní odkážeme do GYM Store, kde je možnost se řádně vyvoněnými shakery předzásobit.

Nutrend shakery k dostány na GYM Store

Kreatin, protein a jiné steroidy

V posledních pár letech došlo k masivnímu rozšíření doplňků výživy. Čím více jsou používané, tím větší je množství těch, kteří i přes nulové povědomí o suplementech mají potřebu se vyjádřit. Pokud vaše babička prohlásí, abyste tuhle chemickou věc nepili a raději si dali kachnu se sedmi, tak to pochopíme. Horší to je v případě mladší generace. Jde převážně o jedince s mírnou podváhou („To nevadí, že vážím stejně jako moje desetiletá sestra, hlavní je swag a břišáky.“), kteří nechápou, jak do sebe můžeme cpát tyhle chemické sračky. Navíc vědí, že kdyby tyhle steroidy pili taky, tak mají svaly jako Arnold. To je nepochybně pravda, jen mám kvůli téhle teorii trošku strach. Až přijde na GYM Store kontrola, tak nás asi všechny pozavírá za distribuci dopingu.

Varování: Suplementace = drogy!

Místo dřepů biceps

Ve velkém množství posiloven bývá jen jeden stojan na dřepy. O to nepříjemnější je, když ho někdo obsadí. Vy musíte čekat. Máte narušený celý trénink. Ještě horší je, když ho obsadí kluk cvičící biceps. Takový chlapec má často na hlavě čepici, oblečení tvoří tílko, opravdu krátké kraťasy a na nohou musí v ideálním případě být žabky. Nic proti, ať si každý nosí, co chce, ale pokud vám někdo takový brání odjet kvalitní dřepy kvůli nekonečným sériím pumpování bicepsu, po optání, kolik že má ještě sérií, odpoví hodně a vzít si jinou činku odmítá, je zcela pochopitelné, že mu tyč seberete, narvete mu ji do chřtánu a na zemi ho dobijete dvacetikilovým kotoučem.

Kvalitně obsazený stojan na dřepy

 

Komentáře

Comments
Comments are closed.