Sexy americký sen

Co vytvořilo fitness superstar jménem Paige Hathaway? Náhoda! Zní to trochu jako jedna z verzí amerického snu, ale je to skutečně tak. Paige ještě v roce 2011 byla vyžlí, vypadala, jako by do posilovny zabloudila nešťastnou náhodou a spíše než cokoliv jiného překážela zkušenějším cvičencům. Nic nenasvědčovalo zrození nové sexbomby. Ujal se jí avšak trenér, s jehož pomocí upravila jídelníček, přitvrdila v tréninku a pomalu začala pronikat do tajů posilování. A jak bylo vidět, Hathaway dostala do vínku také určité množství talentu, když už po několika měsících obsadila 2. místo na prestižní soutěži v kategorii bikini.

Na rozdíl od spousty žen se nebojí volných vah. V jídle dodržuje vysokoproteinovou dietu, jí každé 2 až 3 hodiny a ujíždí na burákovém másle.

Paige Hathaway

Paige Hathaway

Paige Hathaway

Paige Hathaway

Další fotky najdeš na Instagramu: Instagramu

Milionový zadeček

Jak ve 21 letech být světoznámou celebritou, mít na Instagramu více než 6 milionů obdivovatelů a vydělávat miliony aniž by člověk měl nějaký výrazný talent? Stačí být pohledná mladá dívka, vlastnit pěkně tvarovaný zadek a nebát se ho ukázat. Přesně takhle to udělala Jen Selter. Začátkem roku 2013 začala jako zuřivá přidávat na sociální síť jednu fotku za druhou a nalezla obecenstvo jak pánské, tak dámské.

Selter na Instagram přidala dosud přibližně 560 fotek. Jednoho večera jsem se nadopoval všemi nakopávači, které byly po ruce (a že jich na GYM Store nemáme málo) a otrockou prací došel k závěru, že přesně na 98,3% fotek Jen vystrkuje zadnici.

Tato mladá Američanka ráda cvičí jógu, mezi nejoblíbenější cviky patří různé variace Donkey kick (Určitě stojí za vidění!). Co se stravy týče, miluje tmavou čokoládu a poslední jídlo jí nejpozději v 7 hodin večer.

Jen Selter

Jen Selter

Jen Selter

Jen Selter

Další ohromující fotky najdeš na jejím Instagramu: @jenselter

Brazilská kráska

Jsou Brazilky krásné? Nebudeme zobecňovat, každopádně Bella Falconi je nádherná. Cvičit začala už před více než 10 lety, ve svých 17 a jako spousta dívek nestála o nárůst svalové hmoty. Podle toho vypadal i přístup k posilování. Postupem času došlo ke změně a fitness se stávalo stále důležitější částí jejího života. Tělo vypracovala do takové podoby, že ji v současnosti na sociálních sítích sledují statisíce lidí, dále má například online obchod s fitness náčiním pojmenovaný po sobě.

Bella cvičí opravdu hodně, povětšinou šestkrát do týdne. Jí pravidelně, každé 3 hodiny, svůj jídelníček zakládá na celozrnných potravinách, bílém mase a spoustě zeleniny. „Cheat meal“ si dopřává dvakrát do týdne.

Bella Falconi

Bella Falconi

Bella Falconi

Bella Falconi

Další fotky nádherné Belly najdeš jejím Instagramu: @bella.falconi

Pihatá profesionálka

A to nejlepší nakonec. Samozřejmě můžete mít jiný názor, ale pro mě je Venezuelanka Michelle Lewin na špičce žebříčku fitness modelek. Jejím poznávacím znamením jsou, kromě téměř dokonalého těla, pihy zabírající velkou část hrudníku. A v tomto případě jsou nesmírně sexy!

Michelle se narodila roku 1986. Od dětství bylo jasné, že vlastní velmi pohledný obličej. To je také důvodem, proč začala kariéru modelky. V této době poprvé zavítala do posilovny. Roku 2009 ji zaregistroval fotograf, rozpoznal obrovský potenciál dřímající v Lewin a uvedl ji do světa fitness modelek. Navíc Michelle odstartovala svou sportovní kariéru v kategorii bikini. Získání profesionální karty v bikinách pro ni nebyl problém.

Tato pihatá kráska povětšinou cvičí pětkrát do týdne a používá běžný split. Zároveň radí pravidelně zařazovat krátké sprinty. Jídelníček obsahuje denně sedm jídel, ze suplementace zejména kaseinový a syrovátkový protein, aminokyseliny nebo nakopávač.

Michelle Lewin

Michelle Lewin

Michelle Lewin

Michelle Lewin

Další porci sexy fotek Lewin najdeš na jejím Instagramu: @michelle_lewin

Komentáře

Comments are closed.