Ne, opravdu dnes nebudeme číst o sexu v posilovně. Ani o vlivu sexu na tvorbu testosteronu. Ale o tom, jak přidat trénink i do chvil nejintimnějších. Proto, pokud vám nebylo 15, vaničku tvarohu, pomodlit a spát!

Nohy

Jak můžeme při sexu procvičit nohy? Není to žádná sranda. Budete muset zůstat stát (na nohách samozřejmě), vaše přítelkyně na vás vyskočí a poté co se naštelujete, tak můžete začít dřepovat. Jen pozor, pokud je vaše přítelkyně trochu větší váhová kategorie. Na rozdíl od posilovny, vám tady zřejmě sparing partner nepomůže.

Dámský zadeček, božský nástroj!

Hrudník

U hrudníku jsem původně přemýšlel, jak provést nějakou variaci benche. To se mi ale bohužel nepodařilo. Takže přišla řada na kliky. A na to vám stačí klasická misionářská poloha. Připravíte si všechno potřebné (ideálně živou partnerku, ale stejně dobře se ke cvičení dá použít i ta gumová), vzepřete se na rukou a klikujte, dokud nebudete mít větší hrudník než vaše přítelkyně.

Ruce a ramena

Konečně si ke cvičení lehneme na záda. Ale i přesto si pěkně mákneme. Použijeme polohu, kdy budete žena nahoře zády k vám. V kámasútře ji najdete pod názvem králičí zušlechťování (Ne, vážně si nedělám srandu!). Vy jí uchopíte za zadeček a zvedáte nahoru a dolů. Ideální hlavně na přední část deltů.

Nejlepší cardio trénink je sex!

Lýtka

Některé výzkumy potvrdily, že nejlepší na rozvoj lýtek je dlouho trvající zatížení. Takže pokud jsou lýtka vaší zaostávající partií, rozhodně souložte v následující poloze. Žena si lehne, ideálně na stůl, vy k ní přistoupíte a první úkon je stejný jako vždy.  Poté místo pohybů tam a zpátky budete dělat výpony. Jde o dlouhé a intenzivní zapojení. Tedy jen v případě, že nehodíš nohy v pěst po patnácti vteřinách.

Záda

Záda byl ten největší oříšek vůbec. Po nějaké době mě přece jen něco napadlo. Žena si lehne na záda, ideálně na zem. Vy se pokrčíte v kolenou, ohnete se, chytnete ji za boky a už jedete přítahy v předklonu. Bohužel to má jednu značnou nevýhodu. Dráha pohybu je značně závislá na velikosti vašeho drobného sparringa.

Komentáře

Comments are closed.