Představ si, že jedeš dřepy a hudba ve fitku, tě naštve natolik, že dáš výpověď ve skvěle placené práci, s kámošem založíš nový hudební server, vytvoříš web a mobilní aplikace. Pak narazíš na další dva kámoše, kteří mají stejný problém a všichni čtyři si pronajmete kancl. Založíte s.r.o., makáte zadarmo od rána do noci, abyste to posunuli na další level. Vydáte nový web, nové aplikace, a následně zjistíte, že vás štvou i všechny nepřeberné e-shopy s doplňky. Proto si spustíte vlastní, který je perfektně přehledný a během pár měsíců se stane hitem. Náš dvouletý příběh ve zkratce.

Doposud jsme vytvořili aplikace GYM Radio, GYM Store a nově skvělou aplikaci GYM Music, která ti umožní si udělat osobní playlist. Teď pracujeme na novém fitness magazínu GYM Style, který si právě čteš.
GYM Radio web
Každý den si s GYM Rádiem v uších zacvičí více než 15 000 lidí a to je náš hlavní důvod, proč pokračovat.

Chceme rozpohybovat celé lidstvo

Víme, že pohyb dokáže opravdu člověku změnit život o 180 stupňů k lepšímu, a proto chceme vytvořit sportovní značku, která dokáže lidi ke sportu motivovat, poradit jim a hlavně popostrčit v těch nejhorších chvílích. Kromě toho, co už děláme, budeme budovat další aplikace a využívat všechno, co ve spojení s informačních technologií a Fitness umíme, abychom rozpohybovali, co nejvíce lidí po celém světě.

Udělat si zdravé jídlo není žádná raketová věda

Česko je kromě Orloje známé i tučnými jídly, obezitou a kardiovaskulárními nemocemi. Ona to asi nebude úplně náhoda, a proto chceme změnit způsob stravování. Bude to ten nejtěžší úkol ze všech, protože musíme v první řadě změnit to, jak člověk o jídle uvažuje. Jídlo je v určité formě droga, která může mít i fatální následky. Ročně naprosto zbytečně předčasně zemře, na nemoci spojené se špatným stravováním, 17 miliónů lidí, což je  třináctkrát více než při dopravních nehodách.

Je nám úplně jedno, jestli cvičíš venku, doma nebo v posilovně, hlavně nepřestávej

Vytvoř si rutinu, dodržuj to, co jsi začal, a hlavně si nastav svůj cíl. Je úplně jedno jestli je tvým cílem vyhrát soutěž nebo jen vypadat dobře na dovolené. Důležité je mít pevné datum a jasný cíl, pak je totiž mnohem jednodušší ho splnit. Tohle pravidlo neplatí jen ve sportu, používáme ho prakticky ke všemu, co děláme, a umožňuje nám pokračovat dál ve vývoji nových aplikací.

Motivuj a budeš motivován

My vás motivujeme hudbou, vy nás každým „lajkem“ na song v rádiu nebo na článek jako je tento. Nejsou to peníze, co nás žene kupředu, ale jste to vy. Každý další člověk, který si stáhne naši aplikaci nebo se přidá na náš Facebook.

Každý cizí rozhovor o GYM Rádiu od lidí, kteří absolutně netuší, že zakladatel stojí kousek od nich. To vše je jako adrenalinová injekce do zadku a neskutečně to člověka nakopne.

Děkujeme vám!
Jan, Roman, Honza a Ondra
GYM Team

Komentáře

Comments are closed.